четверг, 1 марта 2012 г.

Мої враження пiсля прочитання повiстi " Україна в огнi "

   Повiсть "Україна в огнi" дуже вразила мене. Читаючи цю повiсть, я дiйсно побачила Україну, охоплену вогнем. Менi сподобалась iдея боротьби за свою iсторiю та культуру та  вразив опис тимчасового життя. На мою думку, головний герой цього твору дуже мужня i смiлива людина, тому що вiн не поступився своїх думок i iдей та продовжував боротися за них.
Повiсть Довженка вчить нас по-iншому ставитися до нашої Батькiвщини.

Комментариев нет:

Отправить комментарий