среда, 29 февраля 2012 г.

Олександр Довженко. В чому ж секрет його талановитості? В чому він для вас неординарна особистість?

Для мене, Олександр Довженко - дiйсно фантастична, багатогранна людина. Вiн здобув освiту вчителя (викладав природознавство, гiмнастику, географiю, фiзику, iсторiю, малювання), економiста, художника. Не задовольнившися працею вчителя, вiн подався у кiно та став вiдомим кiнорежисером, кiнодраматургом, класиком свiтового кiнематографу. Як видатний письменник, вiн писав чудовi твори та створював фiльми за темою радяснької влади, якi в свою чергу стали класикою українського кiно. Довженко створив багато генiальних творiв та зробив багато для України, тому я вважаю, що вiн дiйсно видатна особистiсть.


5 визначень: що для мене грiх, а що помста?

Грiх : 
  • вбивство
  • крадiжка
  • пiдлiсть
  • злочин 
  • лицемiрство
Помста:
  • байдужiсть
  • кара
  • ненависть
  • брехня
  • руйнування

Чи знайшов своє щастя в еміграції Іван Багряний? Яким ви побачили письменника?

      Менi здається, що Іван Багряний був не дуже щасливим, тому що через еміграцію йому довелося покинути дружину та дiтей. Письменник дуже сумував за Батькiвщиною, але не мiг повернутися назад.  
       Однак, з iншого боку, на Українi Багряний сидiв у в'язницi, його катували, але вiн змiг втекти за кордон. Там Багряний продовжував свою дiяльнicть - допомогав українцям, якi втекли з СРСР. Пiсля такого перiоду життя менi, наприклад, не хотiлося повертатися. Тому за кордоном вiн мiг бути i щасливим.










Чи знайшов Г. Многогрішний своє щастя після втечі за кордон? Чи було необхідним вбивство Медвина, чи вважаєте ви цей факт гріхом? Чому?

    На мою думку, Грiгорiй Многогрiшний знайшов щастя пiсля втечi за кордон,тому що поруч з ним була його кохана. Також Григорiю бiльш нiхто й нiщо не загрожувало, тому, напевно, вiн повинен був знайти своє щастя.
    Я вважаю, що Медвина треба було вбити, тому що, вiн знущався з Iвана бiльш,нiж з усiх як тiльки вони зустрiлися та загрожував його життю i життю багатьох iнших людей. З одного боку, вбивство - це великий грiх, але менi здається, що Медвин отримав те, що мав отримати по справедливостi.