среда, 29 февраля 2012 г.

Чи знайшов Г. Многогрішний своє щастя після втечі за кордон? Чи було необхідним вбивство Медвина, чи вважаєте ви цей факт гріхом? Чому?

    На мою думку, Грiгорiй Многогрiшний знайшов щастя пiсля втечi за кордон,тому що поруч з ним була його кохана. Також Григорiю бiльш нiхто й нiщо не загрожувало, тому, напевно, вiн повинен був знайти своє щастя.
    Я вважаю, що Медвина треба було вбити, тому що, вiн знущався з Iвана бiльш,нiж з усiх як тiльки вони зустрiлися та загрожував його життю i життю багатьох iнших людей. З одного боку, вбивство - це великий грiх, але менi здається, що Медвин отримав те, що мав отримати по справедливостi.

Комментариев нет:

Отправить комментарий