На мою думку, Грiгорiй Многогрiшний знайшов щастя пiсля втечi за кордон,тому що поруч з ним була його кохана. Також Григорiю бiльш нiхто й нiщо не загрожувало, тому, напевно, вiн повинен був знайти своє щастя.
Я вважаю, що Медвина треба було вбити, тому що, вiн знущався з Iвана бiльш,нiж з усiх як тiльки вони зустрiлися та загрожував його життю i життю багатьох iнших людей. З одного боку, вбивство - це великий грiх, але менi здається, що Медвин отримав те, що мав отримати по справедливостi.
Я вважаю, що Медвина треба було вбити, тому що, вiн знущався з Iвана бiльш,нiж з усiх як тiльки вони зустрiлися та загрожував його життю i життю багатьох iнших людей. З одного боку, вбивство - це великий грiх, але менi здається, що Медвин отримав те, що мав отримати по справедливостi.
Комментариев нет:
Отправить комментарий